Jak se dělají proměny? Prý je to velice jednoduché :-)

5
FacebookGoogle+Další

Připravili jsme pro vás mini reportáž a náhled do zákulisí. Jak to probíhá? Jednoduše.

V přátelské a uvolněné atmosféře, kde jde všem především o to, aby jste se dobře cítila, odpočinula si, získala užitečné informace z oblasti péče o sebe a ve výsledku, abyste odešla krásnější, než jste přišla :-)

První proměnou prošla paní Zdenka. Milá a usměvavá mladá žena, u které nebyla žádná dramatická změna potřeba – stačilo jen zdůraznit její klady. Jako první se dohodla s kadeřnicí na barvě a střihu vlasů, které si nechala doporučit. Kadeřnice zvolila zemité načervenalé tóny barvy, které rozzářily Zdenčiny oči a lichotily její pleti. Střih byl propracován tak, aby si s jeho úpravou Zdenka poradila lehce i doma a zároveň byl moderní.

Poté následovala péče kosmetičky/vizážistky. Nejdříve jsme vhodnými produkty připravili pleť na líčení. Samotný makeup jsme ladili do meruňkově zlatých tónů s akcenty hnědé. Součástí poradenství bylo i to, jak se líčit pro den a večer.

Výsledný vzhled ukázal Zdenčinu ženskost a krásu. Po úpravě vlasů a nalíčení Zdenka nafotila krásnou sérii profesionálních fotografií, které ji připomínají relaxační zážitek a nově nabyté vědomosti.

1

foto: Jana Kuželová

2

foto: Jana Kuželová

3

foto: Jana Kuželová

4

foto: Jana Kuželová

6

foto: Jana Kuželová

promodletak copy

foto: Jana Kuželová

Zdroj: Jana Kuželová, FOTOGRAFIE&DESIGN

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články