Hvězda Dětí ráje a Decibelů lásky v plavkách

1933586_10205914948729607_167337065409247185_o
FacebookGoogle+Další

Herečka a zpěvačka Aneta Vrzalová, hvězda muzikálu  Děti ráje a také jedna z hlavních představitelek filmu Decibely lásky využila krátkého volna a s kamarádkami vyrazila na slunnou Maltu.

Žije tam její blízká kamarádka. „Když jsem vybírala lokaci na dovolenou, tak Malta byla jasná volba. Rozhodla jsem se spojit dovču s návštěvou,“ říká herečka a zpěvačka.

Aneta je velkou sportovkyní a důkaz toho jsou i fotografie v plavkách, které na dovolené nafotila. Ani tam Vrzalová nezahálela. „Byla to sportovní dovolená. Každý den jsme si dali trénink. Nebylo tropické vedro, byly super podmínky na cvičení,“ řekla Aneta, která i v Čechách denně běhá, dělá výpady o lavičky venku, doma sedy-lehy, dřepuje.


„Neumím si bez toho život představit. Někdy ty svoje svalnatý stehna už skoro nesnáším, ale pohyb prostě miluju, totální závislost,“ dodala Vrzalová, která už o víkendu bude opět excelovat v muzikálu Děti ráje v Brně. „Hrajeme teď vlastně každý víkend, v dubnu i v květnu je asi dvacet představení, hrozně mě to nabíjí. Pořád máme vyprodáno a je to super. Další volno přijde až v červenci,“ dodala Vrzalová.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: archiv Aneta Vrzalová

foto: archiv Aneta Vrzalová

foto: archiv Aneta Vrzalová

foto: archiv Aneta Vrzalová

foto: archiv Aneta Vrzalová

foto: archiv Aneta Vrzalová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
 
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články