Herečka ze Spalovače mrtvol má pro strach uděláno!

tit
FacebookGoogle+Další

Pokud přijde prodloužený víkend, tak normálního člověka napadne na poslední chvíli vydat se třeba na Moravu, ne tak herečku, spisovatelku a zapálenou cestovatelku Darinu Ničovou (36), která neváhala a ze dne na den se rozhodla odletět do Paříže. Navíc tahle kráska má pořádně dobrodružnou povahu a pro strach uděláno. Takže zatímco všichni navštěvují tohle město lásky ve dvou a zamilované dívky houfně očekávají žádost o ruku, Darina hodila krosnu na záda a vyrazila sama vstříc novým zážitkům.


Paříž je moje láska na první pohled, je hodně podobná mé rodné Praze. Řeči o nebezpečném městě si můžou média strčit za klobouk, jediné omezení jsem pocítila, když uzavřeli třídu vedoucí k Opeře. Nedošlo k žádné provokaci, naopak, natáčí se tu Mission Impossible 4. Toma Cruise jsem sice neviděla, ale zato jsem měla štěstí na Pierra Richarda na bulváru Saint Michel,“ usmívá s Darina spokojeně.

Ničová je celkově raritou v českém rybníčku showbyznysu, zatímco většina hereček jde směrem zviditelnění, spotu času tráví po kosmetických salonech a soustředí se na získání rolí, Darina svou kariéru pojímá poněkud rozmanitěji. Krom hraní se aktivně věnuje již zmíněnému cestování a navíc už stihla vydat tři knihy. Je to zkrátka pořádně akční žena činu. Čeští diváci tuhle krásku budou znát pravděpodobně z několika seriálů, kde se objevila, za svůj největší úspěch však považuje roli ve Stavovském divadle v moderní adaptaci románu Ladislava Fukse, Spalovač mrtvol.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Dariny Ničové

foto: archiv Dariny Ničové

foto: archiv Dariny Ničové

foto: archiv Dariny Ničové

foto: archiv Dariny Ničové

foto: archiv Dariny Ničové

foto: archiv Dariny Ničové

foto: archiv Dariny Ničové


 foto: archiv Dariny Ničové

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show „Horké křeslo Lindy Bernátové“Linda

 

Nejčtenější články