Herci Stránský, Slavíková, modelka Křížková a závodník Mikulenčák se dali k vojákům?

VIS MAIOR foto 1
FacebookGoogle+Další

Tanky, bahno, prach, samopaly! Že by cvičili na válku? 

Známí čeští herci Martin Stránský a Zuzana Slavíková se dali k vojsku? Maskáče, kanady, bláto, prach, tanky, samopaly a další nedílné součásti armádní výzbroje! Že by se umělci chystali na válku? To snad zatím ne. Tihle dva herci, ještě společně s Lucií Křížkovou a Martinem Mikulenčákem se totiž stali průvodci v novém a naprosto unikátním armádním magazínu s názvem VIS MAIOR, který bude vysílat Česká televize.

Nebudou tam řešit politiku, financování ani to, jestli mladí kluci mají brannou povinnost.

„Jde o interaktivní, zábavný pořad, který v Česku nemá zatím obdoby, a kdy jsou diváci vtaženi do děje toho, co se na obrazovce bude odehrávat.Vis MAIOR je formátem ve stylu proslulého pořadu BBC Top Gear a dělá si ambice navázat kontakt mezi armádou a civilním sektorem s humorem, nadhledem a překvapivými situacemi, které budou diváky určitě zajímat,“ říká producent pořadu Vítězslav Jandák ml., ze společnosti Rolling Media, která pro ČT pořad připravuje. Režie se ujal známý televizní režisér Adrian Stojkov.


„Natáčení jsme si hodně užívali. Tedy kolegyně asi o trochu méně, protože zjistili, že v polních podmínkách se líčit, dělat si vlasy nebo dávat pleťovou masku prostě nějak nejde. Ale o to větší legrace byla. Myslím si, že ten magazín je jak pro muže, tak i pro ženy a pro všechny věkové generace,“ řekl charismatický herec a dabér Martin Stránský.

Vis Major je o mezinárodních profesionálech, technice a strategii přežití! Je to show, která bude nejen bavit, ale i zprostředkovávat náhled do prostředí, které je od roku 2005 zcela v režimu profesionálním a tudíž mimo dohled veřejnosti. Právě armádní odborníci na pořadu úzce spolupracují.

Fotogalerie:

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Foto: ROLLING MEDIA

Profilové foto: ROLLING MEDIA

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Nejčtenější články