Gabriela Gränzerová vidí svoji budoucnost v Austrálii

Photographer Alžběta Vrtalová
FacebookGoogle+Další

Gabriela Gränzerová se nám vrátila do České republiky a tentokrát tady s námi snad nějakou dobu pobude.

Krátce po příletu Gabriela dostala skvělou nabídku nafotit katalog na hubnoucí řadu velice známé a úspěšné firmy Nutrend. Na tuto nabídku souhlasně kývla a ze současného katalogu je velice nadšená, a jako správná sporťačka velice pyšná. Výrobky Nutrend sama nakupuje a rozhodně doporučuje jako doplněk k jakémukoliv pohybu.

Catalog Nutrend  02

Catalog Nutrend

Catalog Nutrend 01

Catalog Nutrend

Nafotila také reklamu pro nově otevřené solárium SunWell na Horním Lánu 7, kde doplňuje zdravou barvu těla. Další focení, které si naprosto užila, bylo pro salón svatebních a společenských šatů Crystal na Purkrabské 10 v Olomouci. Gabriela si připadala jako princezna a na úžasné originální šaty ze Salonu Crystal nedá dopustit.

Solárium SunWell

Solárium SunWell

Salon Crystal Photographer Monika Czabeová

Salon Crystal Photographer Monika Czabeová

Z české republiky nám utekla vždy pouze na pár dní a to do Rakouska, kde se zúčastnila soutěže Miss Classy a do Německa, kde hostovala jako Gridgirl na DTM závodech v Nürburgring. Nyní nám plánuje odcestovat a to do USA,  přímo do andělského města celebrit do Los Angeles, kde si chce stoupnout před objektiv místním fotografům a to už naposled tvrdí Gabriela.

DTM Gridgirl Nürburgring

DTM Gridgirl Nürburgring

Práce modelky ji velice bavila, díky této práci získala plno nových přátel, zážitků i zkušeností, ale chce začít něco nového, chce najít místo, kde by začala budovat zázemí a svou vysněnou rodinu.

Modeling bude vždy součástí jejího života a tak své zkušenosti bude předávat dalším dívkám, které si chtějí splnit svůj sen a procestovat svět v září světel a záblesků fotoaparátů. Teď je stále otázkou, kde to naše krásná cestovatelka Gabriela ukotví. Jako poloviční Němka by nám mohla utéci k sousedům do Německa, ale Gabriela zmiňuje Austrálii nebo Kanadu. Co to bude? To se dozvíme někdy příště.

Článek: Gabriela Gränzerová vycestovala do Turecka a Indie

Fashion show Designer Josef Konečný

Fashion show Designer Josef Konečný

Photographer Gabriela P

Photographer Gabriela Papežíková

Photographer Jozef Danyi

Photographer Jozef Danyi

Foto: profilové foto: Alžběta Vrtalová, archiv Gabriela Gränzerová

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články