Fitness modelka Martina Crlová jde vždy tvrdě za svým cílem!

foto: autoportrét
FacebookGoogle+Další

Martina Crlová (32), modelka, fotografka a také fitness modelka pochází ze Zlína. Jak sama o sobě říká, miluje být za objektivem i před objektivem :-)

Martina určitě nepatří mezi ty ženy, které si dávají malé cíle. Takže když do něčeho jde, tak to dělá na 200% a jde si za svým cílem tvrdohlavě, jako mezek :-)


Miluji být za objektivem i před objektivem – beru to jako jednu velkou show a nejsem vůbec stydlivá a ani nervozní :-) Poslední cíl byl si stoupnout na soutěžní prkna a to jsem dokázala :-)… prozrazuje fitness modelka.

A co nám Martina prozradila o svém fitness životě a o tom, jak si udržuje fitness sexy postavu? „Udržuji se krásná a fit sportem a vyváženou stravou a samozřejmě i používám pravidelně kosmetiku :-) a prostě, i když mám svaly, jsem jako každá jiná žena, křehká a citlivá :-) A miluji překvapení :-) !! „

„Můj fitness lifestyle mi dal strašně moc zkušeností a hlavně sebedisciplíny a vážím si spousty věcí… vzal mi hodně volného času… v dietě je člověk jako chodící „mrtvola“ a je rád, že dýchá a toto období trvá 4-5 měsíců a postupně se přitvrzuje… poslední měsíc je člověk rád, že pomalu vyjde i schody 😀 „… svěřuje se Martina.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: autoportrét

foto: autoportrét

foto: Lucie Jasenská

foto: Lucie Jasenská

foto: Lucie Jasenská

foto: Lucie Jasenská

foto: Lucie Jasenská

foto: Lucie Jasenská

foto: Lucie Jasenská

foto: Lucie Jasenská

foto: Marek Koláček

foto: Marek KoláčekProfilové foto: autoportrét

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články