FANTOM OPERY půjde dohola? Další šílená sázka Radima Schwaba?

Radim u moře
FacebookGoogle+Další

Nejprve se vsadil, že když získá roli Fantoma opery v geniálním muzikálu, svleče se donaha na Karlově mostě. To také udělal a splnil. Šokoval a oslnil tím tisíce žen, mužů, ale hlavně zájezd Japonců, kteří si ho na pražské památce fotili. Teď přišel nejvyšší český zpěvák Radim Schwab s další šíleností. Jde dohola!

Radim je mistr humoru, improvizace a bláznivých nápadů a zdá se, že přišel na další. Rozhodl se, že půjde dohola. Zkrátka si chce ostříhat svou tmavou hřívu a bude tak trochu za „Hálu“.

„Je to tak. A kdo mě chce vidět naposledy vlasatého, musí přijít na můj narozeninový koncert, který mám 16. července večer na pražské Lávce. Kdo ví, třeba tam v přímém přenosu vezmu stroječek a bzzz.. bzzzz,“ směje se na celé kolo Radim Schwab, který dohrává Fantoma opery, účinkuje v Sibyle, v pražském Semaforu, koncertuje, vystupuje a na narozeniny bude mít opět koncert.


„Loni to byla loď Niké, letos KLUB LÁVKA. Nádherné místo u Karlova mostu a tak nějak „symbolické propojení“ s mou původní sázkou. Sice mě za ní někteří „ušlechtilí“ kolegové odsoudili, ale všichni si to přečetli a prohlédli. A pak komentovali a já se tomu jenom smál,“ svěřil se po dvou letech Radim Schwab.

Že by závist některých zpěvákových kolegů?

Zda půjde Schwab opravdu dohola přímo na koncertě, nebo se ostříhá až po něm, je překvapením. Jak říká, je léto, proč neshodit porost. „Za měsíc, kdy budu na dovolené to doroste a v nové sezóně ze mě opět bude vlasatý a vysmátý kluk,“ dodal Fantom opery, který už teď chystá své podzimní a vánoční koncerty a hlavně chystá novou desku s názvem Eroico.

Tu původní Amoroso mu křtili Lucie Bílá, Jiří Suchý a Jitka Molavcová. Kdo to bude tentokrát, nechává Radim opět jako překvápko! 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Radim, ještě má vlasy

Radim, ještě má vlasy

Jak bude vypadat Radim bez vlasů?

Jak bude vypadat Radim bez vlasů?

Radim u moře

Radim u moře

Radim u moře

Radim u moře

Radim u moře

Radim u moře

Schwab Radim

Schwab Radim


 


Foto: archiv R. Schwaba

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články