Exotická kráska Tina Guo zaujala celý svět svojí hrou na elektrické violoncello

Tina Cello
FacebookGoogle+Další

Tina Guo je mezinárodně uznávaná virtuoska hrající na elektrické violoncello. Zabývá se uměleckými nahrávkami, skládá mysteriózní hudbu, kterou jste mohli slyšet v mnoha filmech či hrách.

Tina nastartovala svoji hudební kariéru již ve 3 letech, kdy začala navštěvovat hodiny klavíru v Šanghaji. Následně se v 5 letech odstěhovala do Ameriky, kde začala hrát na housle a později na violoncello, pod vedením svého otce Lu-Yan Guo do 7 let. Dále Tina pokračovala ve studiu již pod odborným dohledem s Eleonore Schoenfeld na univerzitě The University of Southern California Thornton School of Music s plným stipendiem.


Její hudba a umění doprovází mnoho filmů a her, například jste ji mohli slyšet jako sólistku v Sherlock Holmes, Iron Man 2, Batman vs Superman, Opičí král 2, Souboj Titánů, Červená Karkulka… nebo v hrách od Blizzardu Diablo III a Hearthstone, Call of Duty: Black Ops II, Call of Duty: Black Ops III, Assassin Creed Syndicate, Revelation… a další.

Tina má za sebou i mnoho soundtracků… například: Inception, Kung Fu Panda 3, Hancock, Battle: Los Angeles, The Hangover Part II, Predators, Fast Five, Arthur, No Strings Attached, Beginners, Public Enemies, Rango, The Rite, X-Men: First Class, Your Highness, Yogi Bear, The Mentalist, Family Guy, American Dad a další.

Tina budou i součástí obrovské tour s Hansem Zimmermanem v roce 2016 po celé Evropě v „Hans Zimmer Live Arena Tour“.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Tina Guo

Zdroj: Youtube, Tina Guo

Fotogalerie:

foto: Tina in the Post-Apocalypse

foto: Tina in the Post-Apocalypse / Facebook

foto: Russ Dixon

foto: Russ Dixon

foto: Russ Dixon

foto: Russ Dixon

foto: Russ Dixon

foto: Russ Dixon

foto: archiv Tina

foto: archiv Tina Guo / Facebook

Profilové foto: Tina Cello

Zdroj: tinaguo.com

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články