Eva Čerešňáková a Martin Ditmar usedli do „Horkého křesla Lindy Bernátové“ a odpověděli na otázku… Bude Česká Miss nebo nebude?

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková
FacebookGoogle+Další

Dnešními hosty „Horkého křesla Lindy Bernátové“ jsou Eva Čerešňáková a Martin Ditmar, kteří nám prozradí, co chystají pro Českou Miss 2017.

Soutěž Česká Miss 2017 přichází v úplně nové podobě, která se od všech předchozích ročníků výrazně liší. Martin Ditmar a Eva Čerešňáková nedávno představili novinky, které s novým ročníkem soutěže krásy plánují. Finálový večer bude velkolepá show pro několik tisíc diváků a vítězky se mohou těšit na atraktivní ceny v hodnotě několika milionů. Na cestě do finále bude dívkám pomáhat  mnoho známých tváří.

Šanci mají dívky ve věku osmnáct až dvacet pět let, které mají nejen pěknou postavu a zajímavou tvář, ale také odvahu bojovat o titul. Cesta je dlouhá. Na finalistky čeká stejně jako v předchozích letech exotické zahraniční soustředění, ale především několikaměsíční spolupráce s odborníky a známými tvářemi, které je naučí, jak o sebe pečovat, jak vystupovat a komunikovat s médii, jak se oblékat, jak pózovat před fotoaparátem, ale třeba také základy finanční gramotnosti či základy společenského chování,“ uvádí Eva Čerešňáková, ředitelka soutěže.


Martin Ditmar upřesňuje:Součástí nového konceptu je propojení s Facebookem a Instagramem, kdy se přihlášeným dívkám vytváří nový speciální profil, na němž se prezentují, kde získávají své fanoušky a bojují o postup do semifinále. Čtrnáct dívek, z každého regionu dvě, totiž postoupí do semifinále přímo na základě největšího množství fanoušků na svém profilu. Další dívky budou o postup do semifinále bojovat celkem na devíti castinzích v průběhu ledna.

Dívky se mohou přihlašovat do soutěže na www.ceskamiss.cz

Chcete vyzpovídat vaši oblíbenou celebritu? Napište nám, koho chcete vidět v „Horkém křesle Lindy Bernátové„…?

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Bulvar24

Host: Eva Čerešňáková a Martin Ditmar, Česká Miss

Místo: Kare-cafe

Make-up: Makeup Group CZ

Kamera:  Michal Láník

Fashion Designer: Iveta Paulerová
Fotogalerie:

Backstage z natáčení

Backstage z natáčení

Logo České Miss

Logo České Miss

Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková

Martin Ditmar

Martin Ditmar

Foto: Petra Odrazilová / MISS EVENTS

Redakce Bulvar24.cz

Baner Bulvar24 do článku

Nejčtenější články