Eleganci a smyslnost ukazuje na nových fotografiích nejkrásnější spisovatelka Tereza Čiháková

12743632_232771807062928_5463536753935833923_n
FacebookGoogle+Další

Od letošního února je Tereza Čiháková patronkou nadace Šťastná hvězda. Spolu s touto nadací připravuje exhibiční hokejový zápas, kde se sestavený tým hráčů celebrit (DJ UWA, Marek Ztracený, Roman Šebrle, Martin Straka, Marek Posymyk, Jan Platil a další) utká s HC Olymp.

K této akci se přidal Diamond race, který svou účastí nadaci podpoří. Na své si tedy nepřijdou jen milovníci sportu a legrace, ale i obdivovatelé krásných aut. Akce se koná 17.4 na zimním stadionu v Plzni.

„Spolu s touto nadací mě začátkem března též čeká kabelkový veletrh, na který se opravdu velice těším. Nějaké kabelky určitě sama daruji k prodeji a doufám, že i s větším počtem zakoupených odejdu…“ prozrazuje své plány Tereza.

„Budou to jediné akce před křty, kterých se budu účastnit, jelikož čas je neúprosný a květnové datum vydání MRCHY ? se blíží….“ dodává Tereza.


K propagaci zmiňované knihy vznikly za spolupráce fotografa Lukáše Petra Tesaře a vizážistky Diany Faltusové krásné fotografie. „Pracovali jsme na nich několik hodin, s výsledkem jsem byla maximálně spokojená. Prostředí ateliéru 3 ve městě dotvářelo potřebnou něžnost hlavní hrdince knihy, jež je cílevědomou, nekompromisní ženou a obchodnicí“.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Lukáš Petr Tesař

foto: Lukáš Petr Tesař

foto: Lukáš Petr Tesař

foto: Lukáš Petr Tesař

foto: Lukáš Petr Tesař

foto: Lukáš Petr Tesař

Profilové foto: Lukáš Petr Tesař

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články