Dvojčata, co si říkají TWiiNS. Dvě sexy krásné zpěvačky ze Slovenska!

image2
FacebookGoogle+Další

Kdo jsou TWiiNS? Dvě krásné zpěvačky ze Slovenska, které můžete vidět i na různých vystoupeních v České republice. Abychom je poznali víc, položili jsme jim pár otázek…

1) Prozraďte nám, kdo jsou TWiiNS?

Odpověď: Jsme dvojčata, vlastním jménem Daniela a Veronika Nízlové. Zpěvačky, také jsme několik let moderovali vlastní hudební relaci Hitbox na TV Markíza a účinkovali v hlavní roli Terezy v muzikálu Rebelové v pražském divadle Broadway. V životě jsme si splnili již mnoho snů, jako je například reprezentace Slovenska na Eurovision v Düsseldorfu  v roce 2011 a když jsme žili v USA, tak se nám podařilo spolupracovat s úspěšným americkým rapperem FloRida nebo Snoop Dogg.

2) Jak vlastně vznikly TWiiNS?

Odpověď: Budoucí rok budeme mít 20. výročí, co působíme v showbusinesse. Zpíváme od 10. let, vydali jsme 5 alb, za které nám byli uděleny 3 zlaté a 2 platinové desky. A začalo se to vlastně vítězstvím v dětské talentové soutěži „Hvězdička“…

3) Jaké máte další plány do budoucna?

Odpověď: Aktuálně nám přišla nabídka od producenta z LA na nahrávku ženských vokálů do skladby Hey Boy!, která vychází ve spolupráci se Seanom Paulom. Po novém roce vychází v Japonsku, Skandinávii a německy hovořících zemích.


4) Kde vás čtenáři mohou vidět v příštím roce?

Odpověď: Účinkujeme na eventových akcích, festivalech, klubech, ale v Čechách se velmi těšíme 1.2. do pražské Lucerny, kde budeme účinkovat na koncertě Slovenské divy v Praze.

5) Co soukromý život? Co děláte, když odpočíváte?

Odpověď: Soukromý život máme jako každý člověk, věnujeme se rodině. Ve volném čase rády vaříme, zajdeme také do posilovny, je toho mnoho, každopádně nikdy se nenudíme :-)

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

Foto: Mario Gotti

Foto: Mario Gotti

TWiiNS feat. FloRida- One night stand

Zdroj: Youtube, TWiiNSofficial

TWiiNS – Sagapo 

Zdroj: Youtube, TWiiNSofficial

TWiiNS feat. Carlprit- Boys boys boys

Zdroj: Youtube, Dance And Love

TWiiNS- I’m still alive/ Eurovizia 2011 

Zdroj: Youtube, TWiiNSofficial

Profilové foto: Michal Babčan

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články