Dříve než svedou finální boj o korunku, učily se budoucí MISS líčit

Iva Kubelková a všechny finalistky
FacebookGoogle+Další

Nebude to dlouho trvat a Česká republika vyhlásí ve své jediné národní soutěži krásy novou, v pořadí jedenáctou, Českou MISS. Odborná porota již vybrala deset finalistek, které si v současné době odskočily z plánovaného školícího workshopu, aby se naučily svou krásu podtrhávat kosmetickými přípravky. V prodejně Dermacol je přivítala Iva Kubelková a vizážisté této renomované ryze české značky.

Dermacol se letos stal oficiální kosmetikou České MISS a se svým týmem se zúčastnil všech sedmi castingů a semifinále, kde dívky líčil. Iva Kubelková, která je nejen tváří značky Dermacol, ale od letošního roku také patronkou České Miss, si značku pro tuto soutěž sama vybrala. „Iva mi zavolala, požádala mě o spolupráci a já okamžitě souhlasila. Spojení soutěže Česká Miss a české kosmetiky Dermacol mi připadá zcela přirozené a jsem ráda, že se navzájem můžeme podpořit,” komentovala se zájmem spolupráci Věra Komárová, marketingová ředitelka značky Dermacol, která intenzivní kurz líčení dívkám přichystala.

Vyškolené missky

Vyškolené missky

Na nejkrásnější ženu Česka budou v budoucnu kladeny vysoké nároky, a proto musí být vždy krásná, vždy připravená a musí svým vzhledem reprezentovat. O tom by mohla vyprávět Iva Kubelková, která je tváří značky Dermacol již řadu let. „V líčení je mnoho různých fíglů, které je třeba dodržovat. Za tu dobu, co jsem v modelingu, jsem jich už spoustu odkoukala od profesionálních vizážistů a spoustu rad dostávám i od zástupců značky Dermacol. Mám na tyto věci velmi přísné oko a jsem detailista, takže občas řeším i drobnosti,“ přiznala Iva Kubelková a dívkám poradila, že méně je někdy více a že občas stačí mít dobrý podkladový krém, make-up a řasenku a dějí se zázraky.

Kurz líčení přivítalo s nadšením všech deset finalistek. V nedávno otevřené prodejně v nákupním centru Palladium dostaly dívky od týmu vizážistů značky Dermacol cenné rady. Dozvěděly se, jak se mají správně líčit ve čtyřech krocích: báze, make-up, pudr a tvářenka. Všechny dívky poté dostaly svou kosmetickou výbavu, aby byly připravené bez problému proniknout do světa profesionálního modelingu. V obchodě byly krásky ve svém živlu. Nikdo je nemusel přemlouvat a rozeběhly se každá k jinému stojanu a ve spolupráci s vizážisty nadšeně zkoumaly, co vše se jim může hodit.

Iva a 3 finalistky

Iva a 3 finalistky

Po získání potřebných rad si děvčata vyzkoušela nově nabyté vědomosti jedna na druhé. V prodejně si každá našla svůj “materiál“ a pustily se do práce. Nejčastěji se zastavovaly u pudrů, rtěnek, lesků, řasenek, laků na nehty a navzájem si ukazovaly, co vše pro sebe vybraly. Celou dobu na jejich práci dohlížela i Iva Kubelková, jelikož už má bohaté zkušenosti, které děvčatům ochotně předávala. Mezitím, co se děvčata líčila, jsme se namátkou zeptali dvou finalistek na jejich zkušenosti s dekorativní kosmetikou. „V líčení mám už trochu zkušenosti, ale jsem vděčná za rady od profesionálů. V dekorativní kosmetice stačí změnit maličkost a změní se celý výraz obličeje. Myslím, že tyto zásady by měla každá profesionální modelka detailně znát,“ svěřila se Kateřina Balušková, která se díky tanci, kterému se věnuje, začala líčit už ve třinácti letech.

Líčení je v této branži velmi důležité, protože nikdo nehodnotí sportovní úspěchy či studium, ale krásu. A i přesto, že jsou dívky nádherné, dekorativní kosmetika může jejich rysy ještě podtrhnout. „Jsem přesvědčena, že každá žena může být krásná, protože pomocí kosmetiky lze zakrýt nedostatky a vyzdvihnout klady. Náplní kosmetiky není udělat z člověka někoho jiného, ale přiblížit se ideálu osobní krásy,“ podělila se o svůj názor Andrea Kalousová, která proto vždycky nosí s sebou kosmetickou taštičku s make-upem, řasenkou, tužkou na oči, paletkou stínů na oči, leskem na rty, rtěnkou, pudrem, bronzerem, krémem, parfémem a štětcem.

Karolína MAišová, Karolína Humečková, Marie Kumbertová, Kateřina Balušková

Karolína MAišová, Karolína Humečková, Marie Kumbertová, Kateřina Balušková

Dermacol má za sebou úspěšnou spolupráci s několika výherkyněmi MISS z předchozích ročníků, jako například s Taťánou Kuchařovou, Ivou Kubelkovou a Andreou Verešovou. Proto se i letos chystá vybrat mezi finalistkami České MISS 2015 jednu, která se stane novou tváří značky. Která z nich to bude, to se dozvíte po velkém finále, které proběhne 28. března v Karlových Varech. Zbývá jen dodat: Ať zvítězí ta nejkrásnější!

Seznam finalistek: 1. Kateřina Balušková 2. Andrea Kalousová, 3. Leona Hlavová, 4. Kateřina Krobová, 5. Nikol Švantnerová,  6. Jelizaveta Černěcká, 7. Marie Kumberová, 8. Karolína Humečková, 9. Karolína Mališová, 10. Martina Karkošová

Andrea Kalousová a vizážista společnosti Dermacol 2646

Andrea Kalousová a vizážista společnosti Dermacol

Iva kubelková a Karolína Mališová _2863

Iva kubelková a Karolína Mališová

Iva Kubelková a Věra Komárová_2631

Iva Kubelková a Věra Komárová

Iva Kubelková, Marie Kumberová, Karolína Humečková _3213

Iva Kubelková, Marie Kumberová, Karolína Humečková

Iva Kubelková _2937

Iva Kubelková

Iva Kubelková2637

Iva Kubelková

Karolina Humečková, Kateřina Balušková, Andrea Kalousová_3060

Karolina Humečková, Kateřina Balušková, Andrea Kalousová

Kateřina Balušková  a vizážista spol. Dermacol _2662

Kateřina Balušková a vizážista spol. Dermacol

Karolína Mališová, Karolína Humečková _2587

Karolína Mališová, Karolína Humečková

Kateřina Balušková 2706

Kateřina Balušková

Kateřina Balušková a Andrea Kalousová _2792

Kateřina Balušková a Andrea Kalousová

Kateřina BAlušková a Andrea Kalousová 2730

Kateřina Balušková a Andrea Kalousová

Kateřina Krobová, Nikol Švantnerová, Martina Karkošová _2359

Kateřina Krobová, Nikol Švantnerová, Martina Karkošová

Marie Kumberová 2368

Marie Kumberová

Leona Hlavová a vizážistka spol. Dermacol 2885

Leona Hlavová a vizážistka spol. Dermacol

MArtina Karkošová a Marie Kumbertová _2781

Martina Karkošová a Marie Kumbertová

Martina Karkošová, Marie Kumbertová_2559

Martina Karkošová, Marie Kumbertová

Foto: Dermacol, www.dermacol.cz

Profilové foto: Iva Kubelková a všechny finalistky

Zdroj: Orca s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články