Dominika Hužvárová objela díky práci modelky celou Evropu

IMG_1332
FacebookGoogle+Další

Dominiku se nám podařilo zastihnout v kavárně v Olomouci, když zrovna odpočívala po náročné turné po Evropě. Podařilo se nám ji vyzpovídat, kde všude byla a co dělala? Stihla toho za 2 měsíce opravdu hodně :-)

MADRID – „Arnold Classic Europe 2014“
Dominika se účastnila prestižní amatérská soutěž v kulturistice a fitness, pořádané Arnoldem Schwarzenegrem, se kterým se v průběhu akce měla možnost i osobně setkat. Spolu s dalšími 3-mi českými modelkami byla vybrána kalifornskou firmou sídlící v LA k promo jejich nové řady pre-workaut suplementů.

IMG_1295

Arnold Classic Europe 2014

IMG_1297

Arnold Classic Europe 2014

PAŘÍŽ – „Autosalon 2014“
Na letošním autosalonu představila ŠKODA Auto novinářům novou Fabii Combi. Automobilka si dala tentokrát záležet i na výběru modelek. Stát se součástí marketingu ŠKODA Auto na tiskových dnech autosalonu v Paříži je v českém modelingu prestižní záležitostí. Po důkladném castingu odletěla reprezentovat novou Fabii právě Dominika.

IMG_9435

Dominika a ŠKODA Auto

IMG_9436

Dominika a ŠKODA Auto

MILÁNO – „Motosalon EICMA 2014“
Mezinárodní výstava motocyklů konající se v italském Miláně. Dominika byla spolu s dalšími 3-mi modelkami vybrána rakouskou společností pořádající motocyklové závody po celé Evropě k propagaci závodní sezóny na rok 2015.

IMG_1326

Motosalon EICMA 2014

LYON – „Wellness veletrh PISCINE 2014“
Spolu s Michaelou Haladovou je Dominika již druhým rokem tváří největší tuzemské firmy vyrábějící bazény a zastřešení. Před několika lety pro společnost natočila TV reklamu a nyní se stala součástí marketingu všech evropských veletrhů firmy s velmi efektní „assembly show“. Spolu s Míšou již předvedly show v Lyonu, Stuttgartu i Madridu.

IMG_1322

Wellness veletrh PISCINE 2014

IMG_1325

Wellness veletrh PISCINE 2014

IMG_1328

Lyon – Francie

IMG_1330

Wellness veletrh PISCINE 2014

V mezičase stihla Dominika v Čechách produkčně zaštítit a nafotit kalendář pro největšího českého výrobce ultralightových letadel, být tváří několika módních přehlídek a předat korunku nové vítězce Pretty Woman ČR.

IMG_1329

Pretty Woman ČR

Pretty Woman ČR

Pretty Woman ČR

Článek: Dominika Hužvárová se ukázala v plné parádě na autosalónu v Paříži

Foto: archiv Dominika Hužvárová

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články