Do turné ROAD TO ABBEY ROAD Mekyho Žbirky zbývají čtyři měsíce!

IMG_6559
FacebookGoogle+Další

Čtyři měsíce před začátkem turné ROAD TO ABBEY ROAD je bratislavský koncert zcela vyprodaný a na pražský koncert (16.9.2016) zbývá poslední desítky vstupenek. Prodej vstupenek na zbývající koncerty v Ostravě (18.9.2016) a Košicích běží rychlým tempem a koncerty budou velmi brzy také zcela zaplněné. 

Přípravu na jediné velké koncerty v roce 2016 v rámci turné ROAD TO ABBEY ROAD bere Miro Žbirka velmi vážně. S kapelou v opravdu mezinárodním složení zkouší střídavě v Praze a v Londýně. Mekyho sestava na koncertech bude ve složení Honza Horáček, Honza Ponocný, Karel Heřman, Aleš Zenkl a Kryštof Mašek. Tento český tým doplnil producent ze studia Abbey Road Rob Cass, kytarista Pearse MacIntyre, slavný bubeník Blair Cunningham a textař alba MIRO, legendární člen kapely CREAM, Pete Brown.


„Velmi mne potěšilo, že Blair Cunningham, který hrál s Paulem McCartneym a mnoha dalšími přišel na zkoušku dokonale připravený. Byla radost sledovat, jak hraje sklady z nového alba MIRO, ale i skladby Zažni nebo Múr našich lások, která se mu velmi líbila, přestože z ní nerozuměl ani slovo. Společně s kapelou intenzivně pracujeme na tom, abychom divákům co nejlépe zahráli skladby, které provázely mojí hudební cestu až do legendárního studia Abbey Road. Velmi se na to těším a děkuji za velký zájem … a slibuji, že i přidáme.“ řekl s typickým humorem Miro Žbirka.

Na čtyřech exkluzivních koncertech (16.9. Praha, 18.9. Ostrava, 20.9. Bratislava a 22.9. Košice), na velkém pódiu se scénou, která bude připomínat jedinečnou atmosféru studia v Abbey Road si po letech Miro Žbirka opět zazpívá na jednom pódiu s Marikou Gombitovou.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Miro ŽbirkaFotogalerie:

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka

foto: archiv Miro Žbirka


 Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Nejčtenější články