Co prozradily modelky o focení sexy kalendáře „Zadečky 2018“ ?

JANKAMENARcom-5890_preview
FacebookGoogle+Další

Patří mezi nejvíce sexy kalendáře pro rok 2018? Ano, tipujete správně, mluvíme o kalendáři, který nafotil profesionální fotograf Jan Svoboda pod názvem „Zadečky 2018“. 

Že to byl pro fotografa a celý realizační tým nelehký úkol, o tom žádná, ale jak focení viděly přímo modelky? To se dozvíte od krásných modelek, které propůjčily své sexy zadečky pro tento kalendář :-)

Modelka Išinka Luxová – Focení zadečkového kalendáře s Honzou bylo super. Zvládnout udělat fotku se 14 holkami určitě nebylo snadný, ale myslím, že vznikla super titulka. Honza je prostě profík. Děkuji za vždy skvělou práci.

Išinka Luxová

foto: archiv Išinka Luxová

Modelka Tereza Caletková – Focení bylo samozřejmě super, jak jinak :-) Bylo to moje první focení s Honzou a k tomu ještě skupinové. Takže to hodnotím tak, že byla uvolněná atmosféra a mohla jsem poznat více zajímavých lidí. A k tomu jsem mohla vyzkoušet zase něco nového, plus posoudit ostatní 😀 Děkuji za fajn strávené odpoledne.

foto: Tereza Caletková

foto: Tereza Caletková

Modelka Anna Škodová – Zadečkový kalendář se fotil úžasně. Skvělá domluva i spolupráce. Za mě nejlepší profesionální focení vůbec :-)

foto: archiv Anna Škodová

foto: archiv Anna Škodová

Modelka Julie Rybníčková – tak Honza je špičkový profesionál. Dělá práci která ho baví a díky tomu z těch fotek vyzařuje to kouzlo a emoce :-) Než začne fotit, tak uvolní atmosféru, takže i stydlivější holka se v jeho přítomnosti cítí dobře. Díky jeho přístupu, komunikací a zkušenostem dokáže z každé holky udělat modelku a „vytáhnout“ z ní to nejlepší. Jsem ráda že jsem měla tu možnost s Honzou fotit.

foto: archiv Julie Rybníčková

foto: archiv Julie Rybníčková

Modelka Lucie Smidková – Focení probíhalo super, Honzík má vždy vše hezky zorganizované a každé focení s ním je zážitek.

foto: archiv Lucie Smidková

foto: archiv Lucie Smidková

Modelka Radka Bartůňková – Focení zadečkového kalendáře byl pro mě fajn zážitek, skvělý a milý přístup fotografa. Určitě bych do toho šla zase :-)

foto: archiv Radka Bartůňková

foto: archiv Radka Bartůňková

Modelka Petra Svitáková – Kalendář se mi fotil „jako po másle“. Spolupráce s Honzou je vždy uvolněná, kamarádská a prostě hladká :-)

foto: archiv Petra Svitáková

foto: archiv Petra Svitáková

Modelka Kristína Lekešová – Fotka vznikla spontánním nápadem vyrazit někam za sněhem, tak jsme se s Honzikem rozhodli, že v tu dobu bude sníh možná tak na Ještědu, kam jsme taky nakonec vyrazili. Na to, že byly teploty pod nulou a já ve spodním prádle skákala, jak pomatená, abych se zahřála, žádná angína mě neskolila a ještě vznikl krásný lednový zadeček. 🙂

foto: archiv Kristina Lekešová

foto: archiv Kristina Lekešová

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Backstage foto: Jan Kamenář

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Nejčtenější články