Chcete být sousedem Jágra nebo Soukupa z Barrandova? Můžete, ale připravte si desítky milionů!

Jag V Tower
FacebookGoogle+Další

Pokud toužíte stát se sousedem hokejové legendy Jaromíra Jágra, mediálního magnáta Jaromíra Soukupa či dalších magnátů a špičkových manažerů, máte šanci. Za bydlení v unikátním projektu V Tower na pražské Pankráci si musíte připlatit, hodně připlatit. Nejlevější byt vyjde na 25 a nejdražší možná až na 150 milionů korun. 

Záleží na poloze, rozloze a vybavení bytu, kdy některé mají i 400 metrů čtverečních a nechybí u nich bazén.Nové majitele má oficiálně zatím dvanáct bytů z celkem 130. Někde převod nemovitosti teprve nastane. Jinde jsou byty psány na firmy. Třeba na firmu kontroverzního člověka Romana Janouška nebo kyperskou společnost s nedohledatelným vlastníkem. I toto je v ČR možné.

Byty ve V Toweru si pořídil i mediální podnikatel Michal Voráček, zakladatel a spolumajitel webu Parlamentní listy, nebo Jaromír Soukup, který vlastní televizi Barrandov a mediální agenturu Médea. Soukup získal byt přes společnost J. S. P., ve které je předsedou představenstva. Soukupovo jméno se objevuje i u dalších tří bytů. To znamená, že utratil třeba i více než 100 až 200 milionů korun za to, aby si pořídil luxusní apartámy s jedinečným výhledem na Prahu.

Jméno Jaromíra Jágra mezi novými obyvateli V Toweru ještě není, ale nejspíše se objeví, anebo bude “skryto” za nějakou společností, i to je možné.

Vyloučeno není ani to, že si zde byt pořídí či už pořídily další celebrity nebo lidé spojení se showbzynysem. Rozhodně to ale nekřičí do světa. 
Fotogalerie:

V Tower je jedna z největších a nejdražších staveb v Praze a vůvec v ČR!

V Tower je jedna z největších a nejdražších staveb v Praze a vůvec v ČR!

I takhle budou ve V Toweru vypadat luxusní interiéry.

I takhle budou ve V Toweru vypadat luxusní interiéry.

Ke každému luxusnímu bytu patří i rozlehlá terasa s famózním výhledem!

Ke každému luxusnímu bytu patří i rozlehlá terasa s famózním výhledem!

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv developera

Linda

 

Nejčtenější články