Česká modelka Lenka Josefiová se stala hvězdou ve městě pyramid!

with Fashion Zone magazine
FacebookGoogle+Další

Česká modelka a TV reportérka Lenka Josefiová slaví velké úspěchy ve městě, o kterém málokdo tušil, že nějaky modeling či showbusiness vůbec existuje, opak je ale pravdou!

Lenka tak po úspěšné kariéře TV reportérky pro mezinárodní módní kanál v Dubaji a úspěších na mezinárodních soutěžích v Číně, Thajsku & Německu našla další místo, kde její kariéra jen kvete. Poprvé se Lenka za prací vydala do Egyptského hlavního města Káhiry již před několika lety. Fotila zde pro známý Egyptský časopis Kleo, pro Českou automobilku Škoda a také pro značku Adidas. Po jejím přestěhování do Dubaje byla Lenka vybrána nafotit kampaň pro velmi populární Egyptskou značku Bella Donna. Po velkém úspěchu této kampaně si značka vybrala Lenku, jako svojí tvář jestě jednou, a již plánuje už třetí kampaň s Českou modelkou. Bella Donna má pobočky i v Lebanonu a Saudské Arábii a otevírá další. Billboardy s Lenkou tak byly k vidění hned v několika státech. Za poslední 4 měsíce se s nabídkami pro naši krásku v Egyptě roztrhl pytel, byla tam během několika měsíců již 3x.

Kiss Sfinx

Kiss Sfinx

Společně s TV tymem televizního kanálu Fashion One, pro který pracuje jako TV reportérka, byla v Egyptě několik dní, z čehož vzniklo 10-minutové video.. Lenka nám v něm přináší pohled na Egypt v poněkud jiném světle. Poukazuje na to, že Egypt je kromě turismu zajímavý i z hlediska módy, životního stylu a zábavy. Lenku můžete vidět ve videu, jak nám přináší reportáže z tradiční lodi Felluka z řeky Nil, jedním ze známých nočních hot spotů Káhiry Riverside club a krásného boutique hotelu Gabriel, kde se konala charitativní akce Global party, ze které nám Lenka také přináší reportáž, a dále interview s mezinárodními Dji a organizátory tohoto projektu.

TV interview Nile TV International

TV interview Nile TV International

Lenka se také stala tváří další velmi oblíbené Egyptské značky Dejavu. V říjnu nafotila v Káhire kampaň, kterou nyní můžete vidět po celém Egyptě, nejen v Káhire, ale také v Hurghadě, Alexandrii a dalších městech ve všech obchodech Dejavu a na billboardech po celém státu. Značka chce nafotit i další kampaň s Lenko. Několik týdnů na to se do Egypta Lenka vracela znovu, tentokrát na focení titulní strany a interview pro známy Egyptský časopis Fashion Zone. Časopis vybral, jako téma Barbie girl, které naší modelce naprosto sedlo, Lenka vypadá jako opravdová Barbie. Na velmi obsáhlém editorialu se můžete dočíst spoustu zajímavých informací o Lence a její kariéře, pracovních zakázkách v Egyptě, soutěžích a jejích titulech i Lenčiných plánech do budoucna. Lenka si spolupráci s tímto časopisem velmi chválí a i nadále s ním spolupracuje.

Zde se můžete podívat na sneak peak kampaně pro Dejavu Podzim – Zima 2015, které je Lenka tváří:

Zdroj: Youtube, Dejavu

Lenka má v Egyptě vždy velmi nabity program a velmi si ji oblíbili i v tamních médiích. Pozvali ji jako exkluzivního hosta do mezinárodního TV kanálu Nile TV International, a to již 2x, nejdříve do Breakfast show, který je jedním z nejsledovanějších programů na tomto kanálu, a poté také do programu Women Power ( Síla žen ). Dále Lenka měla video interview pro online TV pro noviny Vetoo, a nyní má o interview s Lenkou zájem i známy mezinárodní kanál MBC. V Egyptě Lenka našla i velkou podporu, co se týče sponzorů na její reprezentaci v mezinárodních soutěžích. Egyptská návrhářka šperků Iman Medhat pro Lenku vyrobila speciální kolekci šperků k jejímu národnímu kostýmu, plavkám a večerním šatům na Miss Intercontinental 2014 do Německa a Miss Tourism International 2014 do Malajsie. Zubní klinika Smile Care Center v Káhire společně s firmou Varioneers Lence sponzorovala tzv. Hollywood Smile. Lenka se nám svěřila, že mít úsměv, jako Hollywoodské celebrity, bylo vždy jedním z jejích snů, který se jí teď splnil. Lenka se tak stala tváři Varioneers, který Lence Hollywood Smile vytvořil. Před Lenkou byla jejich tváří Miss Universe Egypt 2014.

Zde je video z kampaně pro značku Bella Donna, které je Lenka tváří:

BELLA DONNA WINTER 2012 CAMPAIGN KAREEM NOUR PHOTOGRAPHY ( behind the scene ) from Kareem Nour on Vimeo.

Lenka má v Egyptě také kamarádky z řad Egyptských královen krásy jako Miss Egypt 2005 Miriam George, se kterou Lenka nafotila kampaň pro značku Bella Donna, dále Miss International Egypt 2014 Perihat Perineen či Miss Intercontinental Egypt 2014 Heba Hesham. Lenka je zvána, jako VIP host na důležité módní akce v Egyptě jako nedávné předávání Módních cen Jumia Chic Awards 2015 a spousty dalších. Šaty na předávání těchto prestižních cen a na TV interview měla Lenka zapůjčené od nejúspěšnějšího Egyptského Haute Couture návrháře Hany El Behairy, a její zlaté večerní šaty na Jumia Awards byla velkou většinou módních znalců hodnocena, jako Nejlepší róba večera. Šaty na další TV interview měla úspěšná modelka zapůjčené od návrhářky Heba Edris. Kdekoliv se Lenka v Egyptě objeví tak způsobí, že každý chce s naší modelkou alespoň jednu fotografii.

Nutno podotknout, že na většinu zakázek v Egyptě byla Lenka oslovena přímo a zařídila si je sama. Je tedy vidět, že je i inteligentní co se tyče businessu, ne nadarmo studovala Obchodní Akademii a Turismus, který jí taktéž při jejím neustálém cestování po světě přijde k užitku.

Barbie girl cover shoot backstage

Barbie girl cover shoot backstage

Bella Donna campaign Egypt

Bella Donna campaign Egypt

Bella Donna campaign Egypt

Bella Donna campaign Egypt

billboard Egypt!

billboard Egypt!

cover Fashion Zone magazine!

cover Fashion Zone magazine!

Dejavu campaign billboards kiss

Dejavu campaign billboards kiss

Egypt pyramides!

Egypt pyramides!

Face of Dejavu campaign AW 2015

Face of Dejavu campaign AW 2015

Fashion One Egypt in style segments

Fashion One Egypt in style segments

Global party TV presenting job

Global party TV presenting job

Hollywood smile!

Hollywood smile!

interview DJ Mari Ferrari

interview DJ Mari Ferrari

interview Fashion Zone

interview Fashion Zone

Jumia Chic Awards 2015

Jumia Chic Awards 2015

TV presenting Fashion One Riverside club

TV presenting Fashion One Riverside club

with Dejavu billboards

with Dejavu billboards

Foto / zdroj: Lenka Josefiová

Profilové foto: Lenka Josefiová s Fashion Zone magazine

Redakce Bulvar24.cz

Nejčtenější články