Česká Bikini Fitnesska Marcela Mikulíková a její dojmy z MS Bikini Fitness v Budapešti… co nám prozradila?

12319536_10203707886017752_1933131181_n
FacebookGoogle+Další

Marcela Mikulíková, česká bikini fitnesska a její dojmy z Mistrovství světa v Budapešti. Prozradila, co chystá do budoucna, tak neváhejte a čtěte :-)

1) Při posledním setkání jsi se připravovala na World Fitness Championship v Budapešti, jak probíhala příprava?

Odpověď: Příprava probíhala celkem v pohodě, dieta i vše okolo :-) Cvičila jsem denně a do toho běžné domácí a pracovní povinnosti :-)

2) Jsi spokojená s výsledkem? Jak to v Budapešti probíhalo?

Odpověď: S výsledkem co se týče formy, připravenosti i projevu jsem spokojená byla a to velmi. Na svou formu jsem byla pyšná i když to pro mne znamenalo nepostoupit do semifinále z 39 slečen :-) Organizace, atmosféra, šatny, vše bylo dle mého názoru super a já byla z toho všeho unešená 😀 Nicméně jsem měla samozřejmě s sebou své srdíčkové záležitosti a oporu Ester Konečnou a Reného Gorola :-) Díky nim jsem se o nic nemusela starat a stresovat se :-)

3) Nafotila jsi teď úžasné foto s Jirkou Matýskem, jak se cítíš v roli modelky? 

Odpověď: V roli modelky se moc necítím a není to jednoduché se tvářit a poslouchat příkazy, jak otočit hlavu a nastavit tělo. Ale musím řící, že Jirka je zkušený fotograf a mně se s nim fotilo báječně :-) Vůbec jsem se nestyděla a šlo nám to od ruky :-) Nakonec se mi ani nechtělo domů 😀 Na focení jsem si přinesla představu jak a v čem bych se ráda nafotila a krásné fota jsou výsledkem :-)


4) Co připravuješ na zimu, budeš se chystat na některou jarní soutěž nebo nějaké další focení? 😉

Odpověď: Teď jsem si dala 14 dní pauzu, neřešila jsem stravu, ani své cvičení. Nicméně mám v plánu se nadále udržovat a cvičit, bez toho mě to prostě nebaví :-) Chtěla bych se připravit na Arnold Clasic, chtěla bych moc zažít tu atmosféru a být tam osobně na pódiu :-) Musím ovšem udělat velké rozhodnutí a to, jestli dál budu pokračovat jako bikina, což by pro mě znamenalo nějaké ty svaly shodit, anebo půjdu dále jako „Bodyna“ a svalíky si pak budu moci nechat :-) Focení teď neplánuji, ale myslím si, že se zase něco samo ukáže… Jako vždy :-)

5) Jak bude vypadat tvůj zimní trénink?

Odpověď: Zimní tréninky budou asi jako všechny během roku, pojedu naplno. Akorát si užiji Vánoce a nebudu neustále používat větu ! „To si nedám“

6) Pozdrav pro čtenáře Bulvar24.cz

Odpověď: Čtenáře Bulvar24.cz moc zdravím a chtěla bych poděkovat, že mohu občas tady sdílet své pocity ze závodění a přípravy. A taky jim vzkázat, že není důležité co o Vás říkají druzí, ale jak vy sami se cítíte ve svém těle, ať je jakékoliv :-) Ať to cvičí a s úsměvem :-)

Fotogalerie:

foto: Jiří Matýsek

foto: Jiří Matýsek

foto: Igor Kopček, EastLabs Team

foto: Igor Kopček, EastLabs Team

foto: Igor Kopček, EastLabs Team

foto: Igor Kopček, EastLabs Team

Profilové foto: Jiří Matýsek

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Nejčtenější články