100 let republiky slaví MISS CZECH REPUBLIC s korunkou kněžny Libuše

32423243_1284598068310005_6702510097081303040_o
FacebookGoogle+Další

Dne 21.5.2018 se v SOHO Prague představily finalistky letošního ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2018. Desítka dívek má za sebou první soustředění Miss a čeká jí ještě 9 krát soustředění v průběhu 4 měsíců.

Finále se uskuteční koncem září v Praze. Dalším soustředěním je pro dívky zahraniční dovolená Ras Al Khaimah, kde budou dívky s celým týmem týden natáčet své medailonky, spoty do televize a fotit charitativní kalendář s Nikolou Bílkovou.


Představena byla také korunku MISS CZECH REPUBLIC 2018, kterou vyrobil nový partner soutěže Šenýr Bijoux Olgy Kopalové. Finalistky se představily v šatech značky Miss Paradise, oblékly také plavky značky Fashion Island a také měly přehlídku šatů paní Natali Ruden.

Hosté akce: Aneta Vigenrová, Lucie Kovandová, Sandra Parmová, Victorie Velvet, Sharlota, Lucie Smatanová, Miroslav Dubovický, Nikol Švantnerová, Matyáš Hložek, Karel Kašák, Kateřina Votavová, Tereza Jelínková, Andrea Kabická a další

Finalistky:

  1. Miroslava Pikolová 23 let
  2. Liana Vasilišinová 21 let
  3. Kateřina Zálišová 17 let
  4. Natálie Kontová 19 let
  5. Denisa Spergerová 17 let
  6. Nikol Zimlová 21 let
  7. Nicolle Vymětalová 22 let
  8. Hana Vágnerová 24 let
  9. Mariia Boichenko 22 let
  10. Denisa Czervoniaková 18 let

Odkaz na významnou osobnost české historie nese korunka jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux, nazvaná Květy kněžny Libuše. Ozdobí hlavu královny krásy, jež vzejde z podzimního finále soutěže Miss Czech Republic pořádaného Taťánou Makarenko.

„V tomto roce si připomínáme sté výročí vzniku Československa. Korunka, kterou jsme vyrobili, proto připomíná právě kněžnu Libuši. Tato velká žena totiž celou svou osobností naplňovala to, jaká by měla být Miss: byla sličná, nechyběla jí bojovnost, odhodlání ani láska a něha,“ uvedla majitelka ŠENÝR Bijoux Olga Kopalová Rynešová.

Kněžna Libuše, vizionářka a silná osobnost své doby, ukázala cestu dalším krásným ženám, aby i ony v sobě nalezly vnitřní sílu a použily ji právě skrze vnější krásu k tomu, být prospěšné ostatním. Právě tím pak může nositelka korunky splnit ideály kněžen a královen.

Korunka reflektuje soudobé bižuterní trendy; v souladu s výročím republiky a ohlédnutím se do českých dějin ji ale zároveň krášlí historizující prvky. Ústředním motivem je pětice zářících květů, podobných, jaké mohly zdobit rajskou zahradu kněžny Libuše.

Ozdoba je ve znamení decentní a zároveň elegantní kombinace stříbřité a křišťálově bílé barvy. Něžnost jí dodává na čtyři desítky perliček, noblesu tisíc křišťálů. Květy září šťavnatou zelenou: ta je dle symboliky barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Lidé mající rádi tuto barvu jsou ochotni rozdávat lásku a motivují ostatní – a právě takovou by měla být vítězka klání o královnu krásy.

Jak už je u ŠENÝR Bijoux zvykem, je korunka zakončena exkluzivním patentem firmy – zámečkem pro úpravu velikosti obvodu korunky, aby skvěle seděla. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, MISS CZECH REPUBLICFotogalerie:

foto: MISS CZECH REPUBLIC

foto: MISS CZECH REPUBLIC

Číslo 10 Denisa Czervoniaková

Číslo 10 Denisa Czervoniaková

Číslo 9 Mariia Boichenko

Číslo 9 Mariia Boichenko

Číslo 8 Hana Vágnerová

Číslo 8 Hana Vágnerová

Číslo 7 Nicolle Vymětalová

Číslo 7 Nicolle Vymětalová

Číslo 6 Nikol Zimlová

Číslo 6 Nikol Zimlová

Číslo 5 Denisa Spergerová

Číslo 5 Denisa Spergerová

Číslo 4 Natálie Kontová

Číslo 4 Natálie Kontová

Číslo 3 Kateřina Zálišová

Číslo 3 Kateřina Zálišová

Číslo 2 Liana Vasilišinová

Číslo 2 Liana Vasilišinová

Číslo 1 Miroslava Pikolová

Číslo 1 Miroslava Pikolová

Foto: WeSnap
Styling: Sam Dolce
exterier: VNITROBLOCK Uprostřed Vnitroblocku

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Nejčtenější články